محصولات تفال

محصولات متنوع تفال با این هدف به بازار عرضه شد تا زندگی را برای افراد آسانترکند و به آنها این اجازه را دهد تا کارهای روزمره خود را به آسانی و درکمترین زمان ممکن انجام دهند و در مصرف انرژی صرفه جویی نمایند. بدون شک طول عمر بالای این محصولات می تواند دلیلی بر محبوبیت برند تفال باشد. فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی منزل مارکت این امکان را برای مشتریان وفادار تفال فراهم آورده است که با استفاده از این سایت به راحتی و با اطمینان خاطر از مرغوبیت تمامی کالاها، محصولات مورد نظر خود را به راحتی خریداری نمایند.

لوازم خانگی تفال

شرکت تفال با عرضه ی لوازم خانگی تفال به بازار تمام تلاش خود را داشته است تا محصولاتی را در اختیار مشتریان همیشگی خود قرار دهد که دارای مرغوبیت و کیفیت بی نظیری می باشد و بتواند پاسخگوی نیاز های افراد باشد و زندگی را برای آنها آسان تر از قبل نماید .

درباره تفال

برند فرانسوی تفال سالها است که در زمینه ی تولید محصولات و لوازم خانگی فعالیت دارد و بدون شک جز برترین شرکت های تولید کننده ی لوازم منزل می باشد. برای تفال رضایت ۱۰۰ درصدی مشتری در اولویت می باشد و بر هر چیزی مقدم است. حدودا ۶۰ سال است که خانواده تفال با اتکا بر همین اصل عمل می نماید و در آینده نیز بر همین اصل متعهد خواهد بود. فروشگاه لوازم خانگی منزل مارکت با فروش آنلاین محصولات تفال این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به راحتی اجناس با کیفیت و اصل را خریداری نمایید.

برترین محصولات

۲,۹۳۰,۰۰۰ تومان
۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
۲۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
برای قیمت تماس بگیرید
۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
برای قیمت تماس بگیرید

لوازم خانگی برقی تفال

خرید لوازم برقی آشپزخانه بسیار حساس می باشد چراکه فاکتور های زیادی در هنگام خرید باید مد نظر قرار گرفته شود، منزل مارکت مفتخر است با ارائه ی محصولات با کیفیت و درجه یک تفال این امکان را برای شما فراهم آورد که متناسب بابودجه و سلیقه ی خود خریدی آسان از این لوازم خانگی داشته باشید.

تصویر اصلی قسمت لوازم خانگی تفال

فروش انواع زود پز تفال

زودپز تفال

زودپز تفال

با استفاده از زودپز تفال، سرعت پخت مواد غذایی به حداکثر می رسد و شما در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید مواد غذایی مورد نظر خود را پخته و شاهد نحوه ی پختی متفاوت در یک محفظه ی در بستهبا فشار باشید.

خرید زودپز تفال

تصویر چای ساز لوازم خانگی تفال

چای ساز تفال

چای ساز تفال

ایرانیان از طرفداران پروپا قرص چای هستند و تقریبا هر روز خود را با نوشیدن چای آغاز می کنند.دیگر نیازی به نگرانی نیست با داشتن چای ساز تفال می توانید چای بی نظیر و با کیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن آماده کرده و از نوشیدن آن لذت ببرید

خرید چای ساز تفال

انواع قابلمه های تفال

قابلمه تفال

قابلمه تفال

سال های زیادی است که با شنیدن نام تفال خانم های خانه دار به یاد قابلمه تفال می افتند، چرا که این قابلمه ها دارای جنس بی نظیری می باشند و با طول عمر بالای خود توانسته اند رضایت افراد بی شماری را جلب نمایند.

خرید قابلمه تفال

انواع رنده برقی تفال

رنده برقی تفال

رنده برقی تفال

دیگر نیاز نیست تا زمان زیادی را صرف رنده کردن و آماده سازی مواد غذایی خود کنید، با استفاده از رنده برقی تفال به راحتی قادر خواهید بود تا درکمترین زمان این عمل را انجام داده بدون اینکه انرژی زیادی را صرف این کار نمایید.

خرید رنده برقی تفال

تصویر چرخ گوشت لوازم خانگی تفال

چرخ گوشت تفال

چرخ گوشت تفال

با استفاده از چرخ گوشت تفال شما به راحتی قادر خواهید بود تا قطعات بزرگ گوشت را چرخ نمایید، بدون شک جنس تیغه چرخ گوشت تفال توانست این محصول از شرکت تفال را در میان خریداران محبوب سازد.

خرید انواع چرخ گوشت

تصویر ساندویچ ساز لوازم خانگی تفال

ساندویچ ساز تفال

ساندویچ ساز تفال

ساندویچ ساز تفال توانست تحولی در بازار بیافریند چراکه با استفاده از آن پخت ساندویچ ها بهراحتی امکان پذیر خواهد بود و به دلیل ابعاد مناسب قابلیت جایگذاری و نگهداری آنها در کمد و کابینت موجود می باشد از دیگر مزایای آن می توان به وجود قفل مخصوص بر روی بدنه اشاره کرد باید گفت که این ساندویچ سازها به راحتی تمیز خواهند شد.

خرید ساندویچ ساز تفال